Meyve ve Sebzeler

Anatolia Supermarkt, yıl boyunca dünyanın farklı ülkelerinden taze sebze ve meyvelerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır: Hollanda, Türkiye, İspanya, Fas, ve benzeri ülkelerden. Biz bu bölgelerden sadece en iyi ürünleri seçiyoruz.

Anatolia Supermarkt sadece geniş bir ürün yelpazesi değil aynı zamanda özel ürünler de sunmaktadır: özellikle mango, kaki, hindistancevizi gibi kurutulmuş meyveler. Ayrıca, Türkiye’de belirli köylerde hazırlanan organik ürünleride sunmaktadır. Örnegin tahin, pekmez ve nar ekşisi gibi ürünler.

Hollanda çiftçilerinden büyük miktarda sebze, meyve ve yiyecek alınıyor. Anatolia Supermarkt yaz ve kış aylarında domates, biber, lahana vb. ürünlerin yetiştirilmesi için Hollandalı üreticilerle özel sözleşmeleri vardır. Mümkün olduğunca taze olmalarını sağlamak için sabahın erken saatlerinde hasat edilir, böylece öğleden sonra marketimizde bulunur.

Et Reyonu

Anatolia Supermarket en iyi helal etin adresi. Tavuk, hindi, tavşan, dana, kuzu ve keçi eti satın almanıza her zaman yardımcı olacak profesyonel kasaplarımız hizmetinize hazırdır. Tavuk ve shoarma eti gibi ürünleri, sade yada baharatlı satın alabilirsiniz. Et ve et ürünlerini Haarlem ve çevresindeki hotel, restorant, dügün salonları ve benzeri sektörler içinde servis ediyoruz.

Gıda ürünleri

Anatolia Supermarktet, cazip fiyatlarla çok çeşitli gıda ürünleri sunmaktadır. Bunlar günlük taze, kısa veya uzun ömürlü, süt, et, peynir, salam ve benzeri ürünlerdir. Yeni sogutucu dolaplarımızda bu ürünleri bulabilirsiniz.

Anatolia Supermarketi çok özel kılan, 100% taze ve saf ürün yelpazesidir. Ayrıca, Türkiye, Fas, Orta Doğu, Endonezya ve diğerleri dahil olmak üzere geniş bir yabancı gıda ürünlerine sahibiz. Günlük taze ürünler arasında, Türk pidesi, ev yapımı yufka ve günlük taze börek çeşitleriyle her zaman bulabilirsiniz. Uzun ömürlü ürünleri, raf bölümüde (pirinç, makarna, fasulye, yağ, sos, bal vb.) temin edebilirsiniz. Kişisel bakım ve temizlik ürünleride supermarketimizde mevcuttur.