“Kendimizin yemediği ürünleri satmıyoruz”.

Anatolia Supermarktet şirketi 2010 yılında kuruldu. Ortaklardan Hüsem Bozkurt ve Muhammet Çetin,
sebze, meyve, et ve yiyecek alanlarında 23 yıllık iş tecrübesine sahiplerdir. 2002’den beri Amsterdam’daki benzer bir şirkette meslektaş olarak birlikte çalıştılar. Ancak 2010’da, Haarlem ve çevresindeki Türk ürünlerine olan yüksek talebi karşılamak için kendi şirketlerini kurmaya karar verdiler. Bu amaçla Haarlem’deki mevcut Anatolia Süpermarketini devraldılar.

O zamandan beri, lezzetli, taze ve uygun fiyatlı ürünler sunarak müşterileri mutlu etmek ve memnun etmek için tutku ve azim ile çalıştılar. Gururla söylüyorlar: “Bu bizim işimiz değil, tek işimiz”. Ürünlere gelince, çok açık bir şekilder: “Kendimizin yemediği ürünleri satmıyoruz.”

Anatolia Supermarket, Haarlem çevresindeki catering, restoran ve fırın işletmelerine özel hizmeti vardır. Et, sebze, meyve, ekmek ve uzun ömürlü yiyecekler ve daha pek çok organik ürünleri marketimizde bulabilirisiniz. 20’den fazla düzenli müşteriye an itibari hizmetimiz var.

Anatolia Süpermarketin en büyük özelliklerinden biri, müşteri dostu ve esnek olmasıdır. Müşterilerimiz marketimizde her zaman güzel bir fincan kahve veya çay içebilirler.

Bizi özel yapan nedir?

Her gün yeni ve büyük ürün teslimatları alıyoruz. Bu sayede müşteriler büyük miktarda belirli ürün satın alabilirler. Bu da Anatolia Supermarketi diğer benzer mağazalar arasında fark yaratıyor.

Ek olarak, her bir ürün kategorisi için farklı uzmanlık bölümlerimiz var: sebzeler, meyveler, et, yiyecek ve kuruyemişler. Örneğin Anatolia Süpermarket, en iyi 100% helal etin adresi ve profesyonel kasaplarımız size yardım etmeye her zaman hazır. Ayrıca Haarlem ve çevresindeki otelcilik endüstrisi için et sağlıyoruz.

Anatolia tomatenAnatolia teamAnatolia bestelauto
Anatolia bestelauto2Anatolia prijzenAnatolia team

Hollanda’da sebzeler için özel üreticilerimiz var. Bal için Anadolu’nun özel bir arıcısı ile anlasmamız vardır. Taze fındık, kurutulmuş meyve ve tatlıların satıldığı “Ceviz Dünyası” dır. Bunları küçük veya büyük miktarlarda satıyoruz. Ve sadece Hollandalı meraklıları için değil. Belçika, Almanya, Fransa ve Avusturya gibi ülkelerden gelen müşteriler sipariş edebilirler. Özellikle bunun için bir İnternet mağazası hazırladık: Ceviz Dünyası İnternet Mağazası. Bu sitemizde bulabilirsiniz: https://anatoliasupermarkt.com/winkel/ . Bu ürünler ayrıca Hollanda’daki çeşitli fuarlarda ve diğer sosyal etkinliklerde tanıtılıyor. Bu konuda daha fazla bilgiyi bu bağlantı üzerinden Instagram’da bulabilirsiniz: https://www.instagram.com/cevizdunyasi58/.

Hergün birlikte keyifli bir şekilde çalışan bir ekibiz. Müşterileri mutlu etmek ve memnun etmek için daima sevgi ve tutkuyla çalışıyoruz. Önerileriniz veya olası şikayetleriniz için herzaman sizi dinlemeye hazırız. Bölgedeki en kaliteli ürünleri en düşük fiyata sunmak için çalışıyoruz. Böylece küçük veya büyük bütçeli müşterilerimiz her zaman Anatolia Supermarkete gelebilirler. Alışveriş yapmak için bizi ziyaret edin.